Czy emocje sensoryczne istnieją?

Czy emocje sensoryczne istnieją?

Miłość to energia życiowa, która nie ma barier. Niestety, nasze wychowanie, zamknięte w środku, bardzo szybko doprowadziło do miejsca, w którym nasza indywidualna wolność musiała go zakazać. Jesteśmy wolni, by kochać i być kochanym! I musimy to powiedzieć słowami …

Miłość to kwestia słów, serca i stanu umysłu.

Słowa, które chcemy wypowiedzieć, są pełne nieoczekiwanych zasobów, ale ich adekwatność do naszego myślenia wymaga od nas jak największej dokładności i absolutnej jasności, innymi słowy, bez jakiejkolwiek dwuznaczności.

Słowa są piękne, gdy są wybierane i mądrze wypowiadane, działają niesamowicie na naszą wyobraźnię i mają ogromny wpływ na naszą wrażliwość i seksualność. Swoimi wrażliwymi stronami, dźwiękiem, a także muzyką potrafią inteligentnie prowokować, wiele przyjemnych sugestii i zaskakujących efektów oratorskich, aby lepiej przekonać i przekonać.

Gwarantujemy, że słowo bez zastrzeżeń, podane słowom, które może być tylko bezpłatne i nie podlega konfiskacie. Przejście od tego, co relacyjne, do tego, co emocjonalne, nie jest łatwe i wymaga wysiłku. Ale niech nie będzie pomyłki, najlepszy dialog miłości jest zmysłowy. Nasze zmysły – tak wiele własnych ludzkich gwiazd – czuwają nad naszą zdolnością do kochania: spojrzeniem, zapachem do odkrycia, kontaktem z pragnieniem, słuchaniem akceptacji. Emocje, tylko emocje …

Sprawy seksualne to przede wszystkim sprawy serca i stanu umysłu. Słowa może kontrowersyjne, ale wypowiedziane są jak celebracja: dla jednych amor, dla innych caritas, come i libido dla zbyt nieśmiałych spóźnialskich. Miłość nie jest zbrodnią, powiedzmy to głośno i wyraźnie! Nie odpuścimy tego, należy do nas. Można to rozpoznać w naszym życiu, jeśli otworzymy oczy i podnosimy niedyskretne uszy, przez większość czasu zwyczajne życie, ale czasami tak niezwykłe: na ulicy, w telewizji, w gazetach, w piosenkach i telenowelach.

Te miłosne dialogi są naszą własnością bez wyjątku. Jest ich wiele, ale ostatecznie jest to ten sam wielki dialog miłości, który jest wymieniany, szeptany i wykrzykiwany. Kiedy nasza nieśmiałość w końcu zgodzi się zaniknąć, wszystko jest dozwolone: ​​wzajemna kreatywność i ich zdolność do innowacji jutro będą niezniszczalnymi filarami naszego sentymentalnego życia. Nasze pragnienia i wrażliwość, o niesamowitym bogactwie, ale zbyt często porzucane, przepełnione są innowacjami i wyobraźnią i otwierają drogę, poza naszą widocznością i naszą seksualnością w danej chwili, ku tej nieznanej jutrzejszej miłości, do której wszyscy domagamy się, nie mówiąc o tym. I nie jest to dalekie od zwykłej ciekawości.

Claude de Troys